Mutassa meg ismerőseinek:

INGATLANÉRTÉKESÍTŐ

Referenciaszám: A257823

Az INGATLANÉRTÉKESÍTŐ álláshirdetés részletei:

ÁLLÁSAJÁNLAT

ALAPOZZA MEG JÖVŐJÉT ÉS ANYAGI BIZTONSÁGÁT,

HASZNÁLJA KI AZ INGATLANPIACI FELLENDÜLÉST!

DOLGOZZON INGATLANÉRTÉKESÍTŐKÉNT

A DUNA HOUSE CÉGCSOPORT XIII. és VII. KERÜLETI IRODÁIBAN!

(HOLLÁN ERNŐ UTCA, HERZEN UTCA, VÁCI ÚT, DAMJANICH UTCA)

A Duna House már több mint tíz éve meghatározó szerepet tölt be a hazai- és a nemzetközi ingatlanpiacon.

A Duna House cégcsoport Magyarország piacvezető és egyben a legnagyobb ingatlan- és hitelközvetítő hálózatát is üzemelteti, országszerte 120 irodában, több mint 1300 értékesítővel.

FELADATOK:

-Új és használt építésű lakóingatlanok közvetítése, értékesítése
-Megbízások felvétele, ingatlanok megtekintése, értékelése, bemutatása
-Tárgyalások szervezése és lebonyolítása
-Közreműködés az adás-vételi szerződések előkészítésében és lebonyolításában
-Az értékesítési folyamat adminisztrálása
-Kapcsolattartás a meglévő és új ügyfelekkel

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:

-Legalább középfokú végzettség
-Kiváló kommunikációs készség
-Megbízható, precíz munkavégzés
-Csapatmunka
-Önállóság

AMIT KÍNÁLUNK:

-Kimagasló irodai infrastruktúra
-Teljes körű marketingtámogatás
-Kiemelkedően magas jutalékrendszerű fizetés
-Rugalmasan alakítható munkaidő
-Előrelépési és fejlődési lehetőség
-Folyamatos és magas szintű képzési rendszer
-Flottás telefon

Fogalmazza meg pár sorban, hogy miért lenne alkalmas az ingatlanértékesítői pozícióra és mellékelje fényképes önéletrajzát is a dunahouse.ingatlan @ gmail.com címre küldött levelében!

Egyéb adatok: INGATLANÉRTÉKESÍTŐ

Az álláshirdető cég: Duna House
A munkavégzés helye: Budapest
Álláskategória: Értékesítés / Üzletfejlesztés