Mutassa meg ismerőseinek:

Építőipari segédmunkás

Referenciaszám: A257802

Az Építőipari segédmunkás álláshirdetés részletei:

Azonnali kezdéssel 2 fő segédmunkást kőműves mellé felveszünk.
Az alábbi településekről várunk jelentkezőket: Székesfehérvár, Úrhida, Szabadbattyán, Kőszárhegy, Polgárdi, Lepsény, Mezőszentgyörgy, Balatonfőkajár, Balatonfűzfő, Litér, Veszprém.

Munkavégzés helye: Veszprém
Elvárások: jó fizikum, betöltött 18. életév (felső korhatár nincs)
Előny: hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
Munkába járás: autóval (a főnök háztól-házig visz)
Teljes munkaidős, részmunkaidős és alkalmi jellegű foglalkoztatás egyaránt megoldható! (ha már van állásod, de szeretnél egy kis pluszt, akkor is szívesen vesszük a jelentkezésedet)
Nyugdíjasok jelentkezését is várjuk, ha a fizikai munka nem okoz problémát!
Kezdés: azonnal
Jelentkezni lehet: önéletrajzzal vagy anélkül a megadott e-mail címen
Az e-mailben kérjük, add meg az elérhetőségeidet (telefonszám, e-mail), hogy visszajelezhessünk!

Egyéb adatok: Építőipari segédmunkás

Az álláshirdető cég: Basic Units Bt.
A munkavégzés helye: Veszprém megye
Álláskategória: Szakmunka / Fizikai munka

Jelentkezés az állásra: Építőipari segédmunkás