Mutassa meg ismerőseinek:

értékesítő

Referenciaszám: A257794

Az értékesítő álláshirdetés részletei:

A GERMANIA-BAU Kft „ÉPÍTŐK ÁRUHÁZ és Fürdőszoba Szalon”
Csempe és szaniter értékesítő munkakörbe munkatársat keres.

Feladatok:
- vásárlók (lakossági és kivitelezők stb.) magas szintű kiszolgálása
- szaktanácsadás
- az alap és kapcsolódó termékek értékesítése
- adminisztrációs teendők elvégzése
Elvárások:
- értékesítési területen szerezett tapasztalat
- alapvető számítógépes ismeretek
- vevőorientált, készséges, rugalmas hozzáállás
- jó kommunikációs készség
- pontos, precíz munkavégzés
- megjelenésére és környezetére igényes
Előny:
-korábbi szakmai tapasztalat burkolatértékesítés területén
- kereskedelmi (eladó) végzettség
A munkavégzés helye: „ÉPÍTŐK ÁRUHÁZ és Fürdőszoba Szalon”, Eger, Mester u.5.

Jelentkezés: Írásban a fenti címen, fényképes önéletrajzzal, a pozíció megjelölésével.
Jelentkezési határidő: 2016.12.31.

Egyéb adatok: értékesítő

Az álláshirdető cég: Germania-Bau Kft
A munkavégzés helye: Heves megye
Álláskategória: Kereskedelem