Mutassa meg ismerőseinek:

VEGYÉSZMÉRNÖK-POLIURETÁN FELDOLGOZÁS

Referenciaszám: A257791

A VEGYÉSZMÉRNÖK-POLIURETÁN FELDOLGOZÁS álláshirdetés részletei:

Ügyfelünk egy európai tulajdonú, minőségi termékeket gyártó autóipari beszállító cég Észak-Magyarországon.
Bővülő csoportjukba keresünk vegyészmérnöki vagy polimermérnöki végzettséggel, ragasztás, habosítás technológiájában szerzett tapasztalattal rendelkező szakembert.

Feladatok:

Habosító gépek, berendezések üzemeltetésének és folyamatainak optimalizálása
Betanítások elvégzése
A gépekkel, receptúrákkal és szerszámokkal kapcsolatos költségkalkulációk elkészítése
Hibaanalízisek készítése
A gépek optimális paramétereinek kidolgozása
A technológia fejlesztésére irányuló piackutatásokban részvétel

Elvárások:

Vegyészmérnöki vagy polimermérnöki végzettség, diploma megléte
A technológia területén alapos szakmai ismeretek, receptúrák ismerete
Poliuretán anyagok feldolgozásában szerzett több éves tapasztalat (elengedhetetlen feltétel)
Gyártásban szerzett tapasztalat
Angol vagy német társalgási szintű nyelvtudás

Juttatások, ajánlat:

Versenyképes juttatási csomag várja az új szakembert!

Munkavégzés helye:

Nógrád megye
Pest megye
Egyéb információk:

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, kérjük, hogy szakmai önéletrajzával pályázzon rá az alábbi weboldalon!

Egyéb adatok: VEGYÉSZMÉRNÖK-POLIURETÁN FELDOLGOZÁS

Az álláshirdető cég: Beck and Partners Kft.
A munkavégzés helye: Nógrád megye
Álláskategória: Gyártás / Termelés

Jelentkezés az állásra: VEGYÉSZMÉRNÖK-POLIURETÁN FELDOLGOZÁS