Mutassa meg ismerőseinek:

CMM programozó

Referenciaszám: A257771

A CMM programozó álláshirdetés részletei:

Egy minőségbiztosítással foglalkozó vállalat keres CMM programozó munkatársat.
Feladatok: technikusi, mérési feladatok ellátása saját vagy megrendelői telephelyen.

Elvárások:
- CMM programozói tapasztalat
- nyelvtudás
- 2-3 év tapasztalat
- jó kommunikációs készség
- „B” kategóriás jogosítvány
- tanulási hajlam

Előnyt jelent:
- minőségbiztosításban szerzett tapasztalat

AMIT Ajánlunk:
- Fiatal és dinamikus csapat
- Versenyképes jövedelem és juttatási csomag
- Erős, megkérdőjelezhetetlen referenciák
- Modern környezet
- Inspiráló szakmai légkör, nyitott vállalati kultúra
- Változatos munka, folyamatos szakmai fejlődés

Ha felkeltettük érdeklődését a megadott e-mail címre várjuk fényképes önéletrajzát.
Minden jelentkezőnek válaszolunk!

Egyéb adatok: CMM programozó

Az álláshirdető cég: meres.eu
A munkavégzés helye: Szabolcs-Szatmár-Bereg megye
Álláskategória: Gyártás / Termelés / Mérnök