Mutassa meg ismerőseinek:

Plexis - Asztalos

Referenciaszám: A257746

A Plexis - Asztalos álláshirdetés részletei:

Reklámdekorációs műhelybe keresünk,
plexi megmunkálásban jártas munkatársakat. (pl:asztalos)
VAGY
Amennyiben jártas a kézi szerszámok használatában
és / vagy
gépek kezelésében akkor pont Önt keressük.

Előnyök:
Tapasztalat, B kategóriás jogosítvány
Elvárás: Betanítás után önnálló munkavégzés,
kreativitás, precizitás, pontosság.
Feladatok:
Plexi elemek gyártása
Amit nyújtunk:
Fejlődési lehetőség, jó munkahelyi légkör
kedvező bérezés
Munkavégzés és helye:
Napi 8 órában
Budapest IX. Bárd u. 2.
Kezdés: azonnal
Elérhetőség: Tel. 70-339-1270

Egyéb adatok: Plexis - Asztalos

Az álláshirdető cég: Plex-Is
A munkavégzés helye: Budapest
Álláskategória: Gyártás / Termelés / Mérnök