Mutassa meg ismerőseinek:

építész tervező

Referenciaszám: A257742

Az építész tervező álláshirdetés részletei:

Budapesti építész iroda keres építész tervező munkatársat.
Fiatal, lendületes irodánkba, csapatmunkát szerető, lelkes építészmérnök kollegát keresünk, változatos feladatokra, azonnali munkakezdéssel.

Feladatok:
- a kisebb középületek tervezésétől az ajánlati tervek szintjétől a kiviteli tervekig és művezetésig terjed.
- részvétel projektekben, együttműködés szakágakkal, hatóságokkal

Elvárások:
- építészmérnöki szakirányú végzettség (vagy épp most fogsz végezni)
- Archicad tervező program ismerete
- precíz, lelkiismeretes, igényes munkavégzés

Amit kínálunk:
-teljes munkaidő
- magas színvonalú munkakörülmények
- versenyképes jövedelem
- szakmai fejlődési lehetőség
- fiatal dinamikus csapat

Jelentkezés: fényképes önéletrajzzal és portfólióval.

Egyéb adatok: építész tervező

A munkavégzés helye: Budapest
Álláskategória: Mérnök / Műszaki