Mutassa meg ismerőseinek:

HR diákmunka

Referenciaszám: A257731

A HR diákmunka álláshirdetés részletei:

Székesfehérvári autóelektronikai partnerünk HR csapatába keresünk diákokat hosszútávra.
Feladatok:

• a recruiterekkel együttműködve keresési projektekben való részvétel
• jelöltek felkutatása- különféle toborzási technikák alkalmazásával (küldő és belső adatbázisok használata, social networking, market-mapping, Boolean search, direct hívás)
• jelöltek alapos telefonos előszűrése, értékelése, interjúk leszervezése
• adatbázisban történő adminisztráció, változások dokumentálása
• részvételi lehetőség belső fejlesztésekben

Elvárások:

• erős érdeklődés a toborzási szakmai iránt
• Folyékony angol nyelvtudás
• Folyamatban lévő Msc vagy Bsc diploma
• Heti 25-30 óra vállalása, iskolaszünetekben ennél magasabb óraszámú munkavégzésre való nyitottság
• Folyamatban lévő felsőfokú nappali tagozatos hallgatói jogviszony vagy 25 ÉV ALATTI PASSZÍV TANULÓI JOGVISZONY

Amit kínálunk:
• fiatalos segítőkész csapat
• multinacionális környezetben szerzett szakmai tapasztalat

Jelentkezni lehet önéletrajzzal, a pozíció megjelölésével melitta.ducsai @opuswork.eu címen
Érdeklődni lehet: 70/630-1230 telefonszámon

Egyéb adatok: HR diákmunka

Az álláshirdető cég: Opus Cégcsoport
A munkavégzés helye: Fejér megye
Álláskategória: Pályakezdő / Gyakorlat / Diákmunka