Mutassa meg ismerőseinek:

Ékszer eladó, ékszerbecsüs

Referenciaszám: A257713

Az Ékszer eladó, ékszerbecsüs álláshirdetés részletei:

A Gábrics Kft. csapata vecsési telephelyére pályázatot hirdet a következő munkakörök betöltésére:

ÉKSZERELADÓ, ÉKSZERBECSÜS

A munkakör betöltéséhez szükséges elvárások:

•ékszerbecsüsi vizsga, középfokú szakirányú kereskedelmi végzettség
•számítástechnikai ismeretek
•önálló munkavégzési képesség
•együttműködő képesség
•szakmai gyakorlat (minimum 1 év)
•jó kommunikációs képesség
•rugalmasság, kitartás és terhelhetőség

Amit kínálunk:
•teljesítményösztönző jövedelem
•hosszú távú, biztos munkahely
•azonnali munkakezdés

Érdeklődését a +36 20 216 74 36 telefonszámon, a fényképes önéletrajzokat fizetési igény megjelölésével a megadott elérhetőségen várjuk.

Egyéb adatok: Ékszer eladó, ékszerbecsüs

Az álláshirdető cég: Gábrics Kft.
A munkavégzés helye: Pest megye
Álláskategória: Kereskedelem

Jelentkezés az állásra: Ékszer eladó, ékszerbecsüs