Mutassa meg ismerőseinek:

Hosszútávú munka Budapest 10. kerületésben

Referenciaszám: A257710

A Hosszútávú munka Budapest 10. kerületésben álláshirdetés részletei:

10. kerületi munkavégzésre munkavállalókat keresünk azonnali kezdéssel, autó alkatrészek gyártásával foglalkozó partnercégünk részére.

Feladatok:
- Késztermék vizuális ellenőrzés
- Mikroszkópos ellenőrzés

Elvárások:
- Minőség ellenőrzésben szerzett tapasztalat minimum 2 év
- Elektronikai ellenőrzés ismeret
- IPC ismeret előny!!
- Több műszakos munkarend vállalása
- Hétvégi munkavégzés és túlóra vállalása

Amit kínálunk:
- Bruttó 800 Ft/ óra kezdő bérezés
- Próba idő után plusz juttatás
- Törvényesen bejelentett munka
- Törvényes műszakpótlékok
- Bejárás támogatás
- Hosszútávú munkalehetőség

Ha nem jelent gondot a több műszakos munkarend, várjuk önéletrajzát.

Egyéb adatok: Hosszútávú munka Budapest 10. kerületésben

Az álláshirdető cég: Járfás Alexandra
A munkavégzés helye: Pest megye
Álláskategória: Gyártás / Termelés

Jelentkezés az állásra: Hosszútávú munka Budapest 10. kerületésben