Mutassa meg ismerőseinek:

Betanított munka

Referenciaszám: A257700

A Betanított munka álláshirdetés részletei:

Autó alkatrészek gyártásával foglalkozó partner cégünk részére munkavállalókat keresünk hosszútávú munkára, azonnali kezdéssel minőség ellenőri pozícióra.

Feladatok:
- Vizuális, mikroszkópos, boroszkópos ellenőrzés

Elvárások:
- 3 műszakos munkarend vállalása
- Esetenként előforduló túlórák vállalása
- Minimum középfokú végzettség

Amit kínálunk:
- Hosszútávú munkalehetőség
- Bruttó 800 Ft/ óra kezdő bérezés
- Törvényes bejelentett munka
- Próba idő letelte után bónusz

Ha szeretne a csapatunk tagja lenni, küldje el önéletrajzát, és felvesszük Önnel a kapcsolatot.

Első sorban Békéscsabai lakosok jelentkezését várjuk.

Egyéb adatok: Betanított munka

Az álláshirdető cég: Kiss Tamara
A munkavégzés helye: Békés megye
Álláskategória: Gyártás / Termelés