Mutassa meg ismerőseinek:

Betanított munka

Referenciaszám: A257698

A Betanított munka álláshirdetés részletei:

Partner cégünk részére munkavállalókat keresünk hosszútávú munkára, azonnali kezdéssel autóüvegek vizuális ellenőrzésére.

Feladatok:
- Autó üvegek ellenőrzése, esetenként utómunkázása - vizuális ellenőrzés és - kézzel történő alak igazítás

Elvárások:
- Több műszakos munkarend vállalása
- Aszódi lakhely
- Minimum szakmunkás végzettség
- Területek közötti utazás vállalása saját gépjárművel
- Rugalmasság
- Minőségügyben szerzett tapasztalat előny

Amit kínálunk:
- 800 Ft /óra bruttó kezdő órabérezés
- Törvényesen bejelentett munka
- Törvényben meghatározott szabadság és betegállomány
- Próba idő után bónusz
- Bejárás támogatás

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését küldje el önéletrajzát.

Egyéb adatok: Betanított munka

Az álláshirdető cég: Kiss Krisztina
A munkavégzés helye: Pest megye
Álláskategória: Gyártás / Termelés