Mutassa meg ismerőseinek:

Mosogató, konyhai kisegítő

Referenciaszám: A257684

A Mosogató, konyhai kisegítő álláshirdetés részletei:

XVII kerületi Tacuba Étterem azonnali kezdéssel keres mosogató kollégát/kolléganőt.
Munkafeladat:
- Vendégtér napi szintű takarítása
- Konyhai mosogatás, takarítás
- Konyha kisegítő feladatok
Beosztás:
Havi 15 nap, napi 11-12 órás műszakok.
Ugyanide keresünk éjszakába nyúló rendezvényeinkhez beugrós kollégákat is.
Jelentkezni:
061-258-0424-es telefonszámon az üzletvezetőknél
Személyesen az étterembe 15:00-19:00 minden nap
E-mail: iroda@ tacubacafe.hu
Elsősorban tapasztalattal rendelkezők jelentkezését várjuk.

Egyéb adatok: Mosogató, konyhai kisegítő

Az álláshirdető cég: Gastroland Kft.
A munkavégzés helye: Budapest
Álláskategória: Vendéglátás / Idegenforgalom

Jelentkezés az állásra: Mosogató, konyhai kisegítő