Mutassa meg ismerőseinek:

Könyvelő

Referenciaszám: A257570

A Könyvelő álláshirdetés részletei:

Könyvelőt azonnali kezdéssel felveszünk !
20 éve működő iroda mérlegképes könyvelőt keres hosszútávra főállásban , azonnali kezdéssel. Megbízható, precíz, szorgalmas munkatársat keresünk piacképes fizetéssel, jó munkahelyi körülményekkel.
Könyvelő program ismerete előny.
Jelentkezés e-mailben önéletrajzzal, fizetési igény megjelöléssel.
Főbb Feladataink:
- Társaságok teljes körű számviteli ügyintézése, beszámolók készítése
- Adóbevallások elkészítése, benyújtása
- Bérszámfejtés,Mérleg készítése,stb.

Elvárások:
- Mérlegképes könyvelői végzettség
- Könyvelőirodában szerzett tapasztalat
- Excel, World, Outlook felhasználó szintű ismerete
- Precíz, pontos, önálló munkavégzés
- önálló munkavégzés

Előny:
- kereskedelmi, építőipari területen szerzett könyvelői tapasztalat
- mérlegképes könyvelői végzettség
- Infotéka programok ismerete (Kontír.Net, Naplo.Net, Hazipenztar.Net)
- Munkaügyben, bérszámfejtésben való gyakorlat
- Kommunikatív személyiség
Amit kínálunk:
- Hosszú távú, stabil munkahely
- Versenyképes jövedelem (netto 22000Ft)
- Kényelmes, kulturált környezet
epito.iroda.info gmail com

Egyéb adatok: Könyvelő

A munkavégzés helye: Szabolcs-Szatmár-Bereg megye
Álláskategória: Könyvelés / Pénzügy / Kontrolling