Mutassa meg ismerőseinek:

Idegennyelv-tudás termékek importálásához és exportálásához

Referenciaszám: A257545

Az Idegennyelv-tudás termékek importálásához és exportálásához álláshirdetés részletei:

Cégcsoportunk új tevékenységében külföldi, illetve hazai termékek importálását és exportálását tervezi, nemzetközi szintű terjeszkedésünk érdekében pedig lehetőséget kínálunk egy olyan Kecskemét vagy környékén élő partner számára, aki a gyakorlatban is alkalmazható idegennyelv-tudással rendelkezik. Természetesen más térségből is jelentkezhet, de az irodát Kecskeméten kell megnyitnia.

Feladatok:
- Külföldi gyártókkal közvetlen kapcsolatfelvétel
- Az együttműködés részleteinek megbeszélése
- Adott termékkör leírásainak lefordítása
- Megrendelések folyamatos biztosítása

Elvárások:
- Bármilyen idegen nyelv kommunikációképes ismerete
- Iroda bérlése Kecskemét bel- vagy külvárosában
- Szorgalom, illetve hosszú távú elköteleződés
- Számítógép használatának gyakorlata

Amit ajánlunk:
- Az új tevékenységünk elindításában egyenrangú partnerséget
- Az értékesítési hálózat országos kiépítését, fenntartását
- A közös üzletünk hosszú távú működtetését
- A bevételekből egyenlő részesedést

Amennyiben az elvárásainknak megfelel, akkor kérjük, e-mailben vegye fel velünk a kapcsolatot, levelében pedig csatoljon egy rövid bemutatkozó anyagot! Célterületünk a Föld egésze, azaz nyitottak vagyunk a világ bármely országának termékeire, melynek a nagy-, illetve kiskereskedelmét elsőként megvalósíthatjuk a hazai, illetve nemzetközi piacon.

Egyéb adatok: Idegennyelv-tudás termékek importálásához és exportálásához

Az álláshirdető cég: import.export608
A munkavégzés helye: Bács-Kiskun megye
Álláskategória: Oktatás / Tolmácsolás / Képzés

Jelentkezés az állásra: Idegennyelv-tudás termékek importálásához és exportálásához