Mutassa meg ismerőseinek:

Minőségellenőr operátor

Referenciaszám: A257524

A Minőségellenőr operátor álláshirdetés részletei:

Főbb feladatok:
• Könnyű fizikai munka
• Autóipari alkatrészek vizuális ellenőrzése
• Utómunkálatok elvégzése

Elvárások:
• Minimum 8 általános iskolai végzettség
• Monotonitás tűrő képesség
• Precíz, pontos munkavégzés

Előnyt jelent:
• Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
• Rugalmasság
• Hosszú távú elköteleződés

Amit kínálunk:
• Azonnali kezdés, határozatlan idejű munkaszerződés
• Folyamatos 2 vagy 3 műszakos munkarend (műszakpótlékok)
• Hosszú távú, stabil munkalehetőség
• Teljesítmény bónusz
• Munkába járás támogatás

Munkavégzés helye: Győr, Oroszlány, Tatabánya, Budapest X., Hatvan, Iklad, Miskolc.

Amennyiben jelentkezni szeretne az állásra kérjük, küldje el önéletrajzát a megadott email címre, vagy hívjon a 0630/791-4563 és 0630/820-4539 telefonszámokon.

Egyéb adatok: Minőségellenőr operátor

Az álláshirdető cég: Quality Team Hungary Consulting Kft.
A munkavégzés helye: országos
Álláskategória: Szakmunka / Fizikai munka

Jelentkezés az állásra: Minőségellenőr operátor