Mutassa meg ismerőseinek:

Pályázatíró és projektmenedzser

Referenciaszám: A257491

A Pályázatíró és projektmenedzser álláshirdetés részletei:

Dinamikusan fejlődő pályázati iroda főállású munkatársat keres az alábbi pozícióba

PÁLYÁZATÍRÓ ÉS PROJEKTMENEDZSER

Feladatok:
- Az állami és EU-s pályázatok figyelemmel kísérése,
- Adott pályázat elkészítése, benyújtása, felügyelete, ellenőrzése,
- Pályázatokhoz kapcsolódó elszámolások elkészítése, felügyelete, ellenőrzése,
- Elszámolások határidőre történő elkészítése, benyújtása, nyomon követése,
Elvárások:
- Középfokú pénzügyi végzettség,
- Magyar könyvelési és adózási ismeretek,
- MS Office (Word, Excel, Outlokk, PoverPoint) felhasználói ismerete,
- Hatékony szóbeli és írásbeli kommunikációs készség,
- Pontos, precíz munkavégzés,
Előny:
- Felsőfokú közgazdasági végzettség,
- Mérlegképes könyvelői végzettség,
- Pályázatírói végzettség,
- Pályázati területen szerzett tapasztalat,
- Idegen nyelv ismerete,
- Megbízhatóság, lojalitás, nagyfokú diszkréció,
Munkavégzés helye:
Eger
Önéletrajzok e-mail címre megküldésével
Érdeklődni: + 36 30 591 1311 telefonszámon

Egyéb adatok: Pályázatíró és projektmenedzser

Az álláshirdető cég: Magyar Pályázati és Marketing Iroda
A munkavégzés helye: Heves megye
Álláskategória: Asszisztencia / Adminisztráció

Jelentkezés az állásra: Pályázatíró és projektmenedzser