Mutassa meg ismerőseinek:

Hegesztő Szakmérnök

Referenciaszám: A257477

A Hegesztő Szakmérnök álláshirdetés részletei:

Tisztelt Pályázó, leendő Kollégánk!

Nemzetközi érdekeltségű, acéliparban működő cégcsoportunk, éppen bővülőben lévő, több magyarországi telephelyének Hegesztő Felelős-i pozíciójába, pozícióhoz tartozó feladatok ellátására keres tapasztalt, hegesztő szakmérnöki diplomával rendelkező, kihívásokat kedvelő, munkájára és dokumentációjára igényes, gyors munkavégzésű, pro-aktív Munkatársat!

A meghirdetett pozíció betöltéséhez, a sikeres jelentkezéshez az alábbi feltételeknek mindenképpen meg kell feleljen:

- csapatjátékos,
- IWE/EWE hegesztő szakmérnöki diplomával rendelkezik,
- legalább 1 év hasonló vagy azonos területen szerzett tapasztalattal rendelkezik,
- angol és/vagy német középfokú nyelvtudás + szakmai nyelv ismerete szóban és írásban,
- önálló munkavégzési képesség,
- kiváló problémamegoldó készség,
- jól terhelhetőség.

Cégprofilunk acélipari gyártó cég, az alábbi gyártási területeken működik:
- könnyű- és nehéz acélszerkezetek,
- ipari kémények,
- ventilátorházak gyártása,
- tároló- és nyomástartó edények.

- használt hegesztési eljárások: 111, 121, 135, 136, 141
- használt anyagminőség: 1.1, 1.2, 1.3, 5.1, 7.1, 8.1, 10.1

Leendő munkatársunk feladatai:
- hegesztés felügyelet,
- hegesztési tervek, technológiák körültekintő és gyors kidolgozása,
- kapcsolódó dokumentációk naprakészen tartása és gyártás ütemével futó időzítése,
- hegesztési eljárások anyagszükségletének, technikai feltételeinek meghatározása,
- technológiai vizsgálatok megtervezése és támogatása az eljárás lebonyolítása során,
- szoros és gyors közreműködés a minőségirányítási feladatok elvégzésében,
- közvetlen együttműködés a gyártóüzemmel,
- közvetlen ellenőrzési feladatok az üzemeinkben,

Amennyiben megfelel a fenti elvárásoknak és szeretne egy dinamikusan fejlődő, elismert cégcsoport, fiatalos, kiemelkedő szakemberekből álló csapatának Tagja lenni, úgy kérjük, küldje el fényképes, angol és/vagy német nyelvű önéletrajzát, motivációs levelét a fizetési igény megjelölésével a megadott e-mail címre!

Várjuk jelentkezését!

Egyéb adatok: Hegesztő Szakmérnök

Az álláshirdető cég: Hegesztő Szakmérnököt keresünk!
A munkavégzés helye: Heves megye
Álláskategória: Gyártás / Termelés / Mérnök