Mutassa meg ismerőseinek:

DIÁKOK FIGYELEM!!!

Referenciaszám: A257422

A DIÁKOK FIGYELEM!!! álláshirdetés részletei:

Szeretsz kerékpározni? Akkor ezt a diákmunkát neked találták ki! :) Jelentkezz MOST!
Szeretnél plusz pénzt gyűjteni az ünnepekre? Mindenkinek szeretnéd a legmegfelelőbb ajándékot megvenni?? Te szeretnél szilveszterkor a legcsinibb ruhában partyzni? Akkor gyere el hozzánk dolgozni!
Kézbesítőket (Diákmunkásokat) Keresünk!!!
Elvárások:
folyamatban lévő középfokú tanulmányok;
min. 8 általános előny: diákmunka tapasztalat;
szorgalom,
kitartás pontos, megbízható munkavégzés;
heti min. 20-40 óra vállalás;
min.18 betöltött életév;
nappalis hallgatói jogviszony
Feladatok:
kézbesítői feladatok ellátása
Amit kínálunk:
versenyképes fizetés;
fiatalos, jó hangulatú csapat;
kulturált vállalati környezet
Ha egészen decemberig nálunk dolgozol akkor még karácsony elött megkapod a decemberi fizudat!!
Munkavégzés helye: BUDAPEST
Munkaidő: 4, 6, 8, óra (heti min. 24 óra, max. 40 óra H-P között)
Amennyiben szeretnél egy jó csapat tagja lenni és olyan gyakorlati helyet találni, ahol értékes tapasztalatokat gyűjthetsz, akkor jelentkezz!
Hívj a 06709076281-es telefonszámon

Egyéb adatok: DIÁKOK FIGYELEM!!!

Az álláshirdető cég: Job and Career Kft
A munkavégzés helye: Pest megye
Álláskategória: Pályakezdő / Gyakorlat / Diákmunka