Mutassa meg ismerőseinek:

dietetikus

Referenciaszám: A257416

A dietetikus álláshirdetés részletei:

Szentendrén működő közétkeztetéssel is foglalkozó Részvénytársaság keres munkatársat, dietetikus, élelmezésvezető munkakörbe.

Feladatok

-diétás és normál étlap tervezése
-a diétás menü készítésének és tálalásának teljes körű feladata
-a kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása
-a feladat ellátásához kapcsolódó jogszabályok naprakész ismerete és folyamatos nyomon követése
-kapcsolattartás intézményekkel, partnerekkel

Elvárások

-felsőfokú, szakirányú végzettség
-legalább 3 év munkatapasztalat
-kiváló kommunikációs készség szóban és írásban egyaránt
-elhivatottság,motiváció,szorgalom
-számítógépes programok felhasználói szintű magabiztos kezelése
-precizitás

Előnyt jelent

-Winmenza, Lafi-soft program ismerete;

Amit kínálunk

-felelősségteljes önálló munkakört egy dinamikusan növekvő,stabil, hazai vállalatnál
-eredmény-és sikerorientált munkakörnyezet
-versenyképes jövedelmet és juttatásokat

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar nyelvű, szakmai önéletrajzát valamint motivációs levelét

Egyéb adatok: dietetikus

Az álláshirdető cég: Szentendrén működő közétkeztetéssel foglalkozó Részvénytársaság
A munkavégzés helye: Pest megye
Álláskategória: Egészségügy / Gyógyszeripar