Mutassa meg ismerőseinek:

A TAKÉPSZOLG KFT. PÉNZÜGYES MUNKATÁRSAT KERES

Referenciaszám: A257397

Az A TAKÉPSZOLG KFT. PÉNZÜGYES MUNKATÁRSAT KERES álláshirdetés részletei:

A Taképszolg Kft. Pénzügyes munkatársat keres.
Gyakorlott jelentkezőket várunk.

Főbb feladatok, munkák:

A cég bejövő számláinak rögzítése, kezelés
Számlázás
Előlegek, továbbszámlázások kezelése, egyeztetése
Pénztárkezelés
Szerződés nyilvántartása
Fizetési felszólítások, egyenlegközlők készítése és kiküldése
Könyvelés előkészítése
Pénzforgalmak, banki utalások kezelése, kapcsolattartás a bankokkal
Cash-flow készítés
Folyamatos vev-szállító folyószámla egyeztetés, analitikus nyilvántartás naprakész aktualizálása
Jelentések készítése a pénzügyi vezető részére
Egyéb pénzügyi vonatkozású riportok, feladatok elvégzése

Az álláshoz tartozó elvárások:

Hasonló területen szerzett minimum 2 éves tapasztalat
Számviteli, adó és pénzügyi szabályok naprakész ismerete
Önálló munkavégzés, precizitás, megbízhatóság
Rugalmasság, rendszerszemlélet
Google programok ismerete (Drive, Gmail)
Vállalat irányítási rendszerek ismerete előnyt jelent (Serpa Program)
Magabiztosság, gyors problémamegoldó képesség;
Segítőkész együttműködés, lojalitás, kollegialitás

Egyéb adatok: A TAKÉPSZOLG KFT. PÉNZÜGYES MUNKATÁRSAT KERES

Az álláshirdető cég: Taképszolg Kft.
A munkavégzés helye: Budapest
Álláskategória: Könyvelés / Pénzügy / Kontrolling

Jelentkezés az állásra: A TAKÉPSZOLG KFT. PÉNZÜGYES MUNKATÁRSAT KERES