Mutassa meg ismerőseinek:

Mérlegképes könyvelő

Referenciaszám: A257378

A Mérlegképes könyvelő álláshirdetés részletei:

Mérlegképes könyvelő munkatárs
Főbb feladatok, munkák:
• napi szintű könyvelési feladatok ellátása,
• szállítói számlák könyvelése,
• vevői számlák könyvelése,
• kimutatások készítése,
• bankkivonatok könyvelése,
• egyéb számviteli és pénzügyi adminisztratív feladatok ellátása,
• főkönyvi és folyószámla folyamatos egyeztetése,
• könyvviteli zárás és ahhoz szükséges kimutatások és dokumentációk készítése,
• dokumentációk, nyilvántartások kezelése.
• Naprakész adózási ismeretek, kapcsolattartás ügyfelekkel
Az álláshoz tartozó elvárások:
• Mérlegképes könyvelő (felsőfokú végzettség előny), számviteli / pénzügyi végzettség
• Minimum 3 éves szakmai tapasztalat könyvelés, pénztár kezelés területén
• Kiemelkedő pontosság, megbízhatóság,
• Terhelhetőség, önálló munkavégzés,
• Alapfokú angol nyelvismeret
• Felhasználói informatikai ismeret
Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
• Micro- kisvállalkozások, egyéni vállalkozások önálló könyvelése
• Infotéka program ismerete
• Teljeskörű könyvelési gyakorlat
Amit kínálunk:
• Versenyképes fizetés
• Nyugodt munkakörülmények
• Családias légkör
• Rugalmas időbeosztás
• Továbbképzési lehetőségek
Munkavégzés helye: Dabas
Fényképes önéletrajzokat várjuk, az e-mail címünkre.

Egyéb adatok: Mérlegképes könyvelő

Az álláshirdető cég: Konyvelés Dabas
A munkavégzés helye: Pest megye
Álláskategória: Könyvelés / Pénzügy / Kontrolling