Mutassa meg ismerőseinek:

Irodai és jogi asszisztens

Referenciaszám: A257326

Az Irodai és jogi asszisztens álláshirdetés részletei:

HUNGAROMED-GROUP Kft munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Feladatok

Jogász munkájának adminisztratív jellegű támogatása (szövegszerkesztés, iratkezelés,
Ügyvezető munkájána­k adminisztratív támogatása (ideértve az ügyvezetői titkárságon felmerülő adminisztratív teendők ellátását is)
Szerződések, dokumentumok nyilvántartása, rendezése
Napi teendők, határidők nyilvántartása, követése, programok szervezése
Vezetők belföldi és külföldi útjainak intézése (időpont egyeztetés, szállás, repülőjegy)
Kapcsolattartás/levelezés hazai és külföldi ügyfelekkel, partnerekkel, társvállalatokkal
Magyar és angol nyelvű prezentációk előkészítése, összeállítása
Havi riportok összeállítása, üzleti megbeszélésekhez kimutatások készítése
Belső jóváhagyási rendszerek napi szintű kezelése

Elvárások

Felsőfokú jogi asszisztens végzettség
Legalább 3 év irodai (preferáltan ügyvédi irodában vagy jogi osztályon vezető mellett szerzett) tapasztalat
Tárgyalóképes angol nyelvtudás (írásban és szóban egyaránt)
Erős felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MsOffice)
Kiváló kommunikációs készség
Precíz, pontos és igényes önálló munkavégzés
Jó szervező- és problémamegoldó készség
Terhelhetőség és hatékony időgazdálkodás

Előnyök

Jogi asszisztensi vagy jogi végzettség
10 ujjas gépírás
angol nyelvismeret
legalább 3 év jogi irodában eltöltött gyakorlat

Benyújtandó iratok

fényképes szakmai önéletrajz
végzettséget igazoló diplomák és bizonyítványok

Bérezés

bruttó 130.000.Ft + utazási költség

Munkavégzés helye

4450. Tiszalök, Hősök tere 7/A

Tapasztalat

3-5 év
Végzettség

Egyetem
Nyelv

Angol

Egyéb adatok: Irodai és jogi asszisztens