Mutassa meg ismerőseinek:

Raktáros-Árukiadó

Referenciaszám: A257272

A Raktáros-Árukiadó álláshirdetés részletei:

Italkereskedés debreceni telephelyére fizikai munkavégzésre kollégát keres a következő munkakörbe:

Raktáros-árukiadó

Feladatok:
- az áru sérülésmentes, rendeltetésszerű kezelése
- rakodás

Elvárások:
- B kategóriás jogosítvány
- targoncavezetői engedély !!!
- fizikai teherbírás
- gyors, pontos munkavégzés

Amit kínálunk:
- határozatlan idejű munkaszerződés
- hosszú távú stabil háttér
- dolgozói vásárlási kedvezmény

Fényképes szakmai önéletrajzokat a megadott címre kérjük!

Egyéb adatok: Raktáros-Árukiadó

Az álláshirdető cég: Passion 4 Work
A munkavégzés helye: Hajdú-Bihar megye
Álláskategória: Szakmunka / Fizikai munka