Mutassa meg ismerőseinek:

Pénzügyi tanácsadó

Referenciaszám: A257257

A Pénzügyi tanácsadó álláshirdetés részletei:

A Moneta Business Group Kft. Békés megye vezető pénzügyi közvetítője munkatársat keres az alábbi pozícióra:

PÉNZÜGYI TANÁCSADÓ

Feladatok:
• A társaság termékeinek értékesítése (biztosítás, befektetés, megtakarítás, hitel, nyugdíjpénztár, lakástakarék-pénztár)
• Ügyfelekkel való kapcsolattartás, ügyfélkezelés
• Munkakörhöz kapcsolódó adminisztrációs feladatok ellátása
Elvárások:
• Középfokú végzettség (Előny: felsőfokú pénzügyi vagy gazdasági szakirány)
• Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
• Felelősségteljes munkavégzés, ügyfélközpontúság, kiváló problémamegoldó készség
• Kiváló kapcsolatteremtő és kommunikációs készség

Amit kínálunk:
• Versenyképes juttatási rendszer
• Új generációs értékesítési modell
• Karrierlehetőség
• Nemzetközi oktatógárda
• Legmodernebb technikákkal, eszközökkel való munkavégzés
• Kiváló munkakörnyezet, kiváló csapat

Munkavégzés helye: Békéscsba

Egyéb adatok: Pénzügyi tanácsadó

Az álláshirdető cég: Moneta Business Group Kft.
A munkavégzés helye: Békés megye
Álláskategória: Bank / Biztosítás / Befektetés