Mutassa meg ismerőseinek:

MŰSZAKI ELŐKÉSZÍTŐ

Referenciaszám: A257248

A MŰSZAKI ELŐKÉSZÍTŐ álláshirdetés részletei:

Miskolci székhelyű, nagy múltú építőipari cég elsősorban magasépítési tevékenységhez keres

munkatársat

FŐBB FELADATOK, MUNKÁK:

-árajánlatok készítése
-tervek műszaki felülvizsgálata, mennyiségszámítások
-ütemtervek, organizációs tervek készítése
-kapcsolattartás megrendelőkkel, beszállítókkal, alvállalkozókkal
-kivitelezés előkészítése
-helyszíni felméréseken való részvétel adatfeldolgozás
-műszaki vezető, építésvezető munkájának támogatása
-felmérések, műszaki dokumentációk, átadás-átvételi dokumentációk elkészítése
-anyagmegrendelések és anyagleszállítások koordinálása
-belső nyilvántartások vezetése
-szerződések elkészítése, jóváhagyatása
-elszámolások, teljesítés igazolások készítése

ELVÁRÁSOK:

-technikusi vagy mérnöki végzettség
-felhasználói szintű számítógépes ismeretek (kiemelten Excel)
-TERC költségvetés készítő program ismerete
-"B" kategóriás jogosítvány
-min. 1-2 év előkészítésben szerzett szakmai tapasztalat
-megbízhatóság, terhelhetőség
-pontos, precíz munkavégzés, alaposság, határidők betartása

ELŐNYT JELENT:

-angol és / vagy német nyelvtudás

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

Miskolc

Részletes szakmai önéletrajzzal, fizetési igényt tartalmazó motivációs levéllel.

Egyéb adatok: MŰSZAKI ELŐKÉSZÍTŐ

A munkavégzés helye: Borsod-Abaúj-Zemplén megye
Álláskategória: Mérnök / Műszaki