Mutassa meg ismerőseinek:

ÉPÍTÉSVEZETŐ

Referenciaszám: A257245

Az ÉPÍTÉSVEZETŐ álláshirdetés részletei:

Miskolci székhelyű, nagy múltú építőipari cég elsősorban magasépítési tevékenységhez keres

munkatársat

FŐBB FELADATOK:

-Kivitelezési munkák hatékony előkészítése, szervezése és ellenőrzése, alvállalkozók, beszállítók pályáztatása, művezetők munkájának koordinálása, kivitelezési folyamatok felügyelete
-Folyamatos kapcsolattartás az alvállalkozókkal, alvállalkozók munkájának koordinálása, irányítása és minőség ellenőrzése
-Építési napló naprakész vezetése, felmérési naplók készítése
-Részvétel a megvalósult munkák átadásában
-Ütemtervek készítése, határidők betartása és betartatása
-Alvállalkozói szerződéskötés előkészítése, döntés előkészítés
-Műszaki előkészítők munkájának irányítása
-A cég igényeihez, kapacitás leterheltségéhez mérten, előkészítői munkákban való részvétel
-Havi felmérések elkészítése
-E-építési napló vezetése

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:

-Felsőfokú szakirányú végzettség (építő- vagy építészmérnök)
-Legalább két éves építésvezetői gyakorlat
-Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
-Agilis, megbízható, önálló munkavégzésre képes személyiség
-Rugalmasság a munkavégzés helyét illetően
-Jó szervező és problémamegoldó képesség
-Terhelhetőség, határozott fellépés
-"B" kategóriás jogosítvány

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:

-Aktív angol és/vagy német tárgyalási szintű nyelvtudás
-Felelős Műszaki Vezetői képesítés (FMV)
-Műszaki Ellenőri képesítés

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

Észak-Kelet Magyarországi régió

Részletes szakmai önéletrajzzal, fizetési igényt tartalmazó motivációs levéllel.

Egyéb adatok: ÉPÍTÉSVEZETŐ

A munkavégzés helye: Borsod-Abaúj-Zemplén megye
Álláskategória: Mérnök / Műszaki