Mutassa meg ismerőseinek:

Key Account Manager

Referenciaszám: A257243

A Key Account Manager álláshirdetés részletei:

Egészséges élelmiszereket gyártó és forgalmazó cég keres

pozícióba lelkes, talpraesett munkatársat.

Főbb feladatok:
 Kiemelt ügyfelekkel való kapcsolattartás, szisztematikus partner/vevőlátogatás
 Éves tárgyalások lebonyolítása, keretszerződések megkötése
 Éves forgalmi tervek és célok, valamint a kitűzött fedezet (margin) elérése
 Belistázások és termékszortiment folyamatos bővítése
 Aktív részvétel az értékesítés-tervezési (sales forecast) folyamatban
 Forgalmi elemzések készítése, piaci trendek előrejelzése

Elvárások:
 Felsőfokú végzettség (gazdasági v. kereskedelmi előny)
 Legalább 3 év FMCG szektorban szerzett releváns szerzett szakmai tapasztalat KAM munkakörben
 Kommunikációképes angol nyelvtudás
 Felhasználói szintű számítógépes ismeret (MS-Office)
 "B" kategóriás jogosítvány, gépjárművezetői gyakorlat
 Jó kommunikációs és prezentációs képesség
 Kreatív gondolkodás, megbízhatóság, dinamikus munkavégzés

Amit kínálunk:
 Versenyképes jövedelem
 Fejlődési lehetőség
 Mobiltelefon

Munkavégzés helye: Budapest, III. kerület

Ha magadra ismertél és szívesen csatlakoznál hozzánk, várjuk fényképes önéletrajzod bérigény megjelölésével.

Egyéb adatok: Key Account Manager

Az álláshirdető cég: NoCarb Noodle Kft.
A munkavégzés helye: Budapest
Álláskategória: Kereskedelem