Mutassa meg ismerőseinek:

Időpont-egyeztető

Referenciaszám: A257100

Az Időpont-egyeztető álláshirdetés részletei:

Dinamikusan fejlődő gazdasági szervezetünk, mely weboldalak, webáruházak tervezésével, illetve kivitelezésével foglalkozik munkatársat alkalmaz a következő pozícióban:

Fontosabb feladatok:
- Személyre szabott kimenő hívások indítása
- Telefon történő időpontok leegyeztetése
- Rögzített időpontok, ügyfélinformációk továbbítása
- Ügyfelektől érkező bejövő hívások fogadása
- Kapcsolódó adminisztratív feladatok elvégzése

Alapvető elvárások:
- Kellemes hangnem, tiszta, folyékony beszéd
- Céltudatos, udvarias személyiség
- Magas szintű terhelhetőség, monotonitástűrés
- Szorgalom, gyors tanulási készség
- Számítógép, internet használatának ismerete

Amit kínálunk:
- Barátságos környezet, fiatalos, vidám csapat
- Alkuképes fix fizetés + többlépcsős jutalék
- Biztos megélhetés alkalmazotti jogviszonyban
- Eredményekhez kötött előrelépési lehetőség
- 8:00 - 16:00 közötti 6 vagy 8 órás munkaidő

Előnyt jelent:
- Minimum középfokú végzettség
- 1 év call centerben eltöltött idő

Munkavégzés helye:
Kecskemét

Jelentkezni lehet:
Amennyiben az álláslehetőség felkeltette érdeklődését, akkor önéletrajzát bruttó bérigényével és a hirdetésünket tartalmazó honlap nevével fogadjuk.

Egyéb adatok: Időpont-egyeztető

Az álláshirdető cég: idopont-egyezteto
A munkavégzés helye: Bács-Kiskun megye
Álláskategória: Marketing / Média / Kreatív / PR