Mutassa meg ismerőseinek:

Raktáros-targoncás

Referenciaszám: A257079

A Raktáros-targoncás álláshirdetés részletei:

A RENAULT Közép-európai logisztikai központja új munkatársakat keres

Raktáros-targoncás munkakörbe

Csatlakozzon Ön is a nagy múltú, sikeresen működő Renault közösséghez!

Alkatrész raktárunkba raktári feladatok ellátására várjuk megbízható, gyors, precíz munkavégzésű, jó állóképességű új munkatársaink jelentkezését, akik rendelkeznek:

-Új típusú elektromos targonca vezetői engedéllyel
-Termelési vagy raktározási területen szerzett targoncás,komissiós tapasztalattal
-Alapfokú számítógépes ismeretekkel

Amit kínálunk:

-Hosszú távú, biztos munkahely
-8 órás győri munkavégzés, hétfőtől péntekig két műszakban
-Vonzó bérezés és juttatási csomag
-Béren felüli jutalmazási rendszer, év végi juttatások
-Kiemelkedő cafetéria rendszer
-Renault dolgozói kedvezmények
-Munkába járás térítése
-Élet- és baleset biztosítás, dolgozóknak járó egyedi egészségügyi szolgáltatások, rekreációs lehetőségek

Magyar nyelvű szakmai önéletrajzát küldje elérhetőségekre: Hungarian Alliance Logistics Kft,

9027 Győr Platánfa u. 1., Telefonszám: +36 96 801 801; e-mail: hr_hal @ renault.hu

Egyéb adatok: Raktáros-targoncás

Az álláshirdető cég: Hungarian Alliance Logistics Kft.
A munkavégzés helye: Győr-Moson-Sopron megye
Álláskategória: Szakmunka / Fizikai munka