Mutassa meg ismerőseinek:

Éttermi munkatárs

Referenciaszám: A257041

Az Éttermi munkatárs álláshirdetés részletei:

AmRest Kft.

KFC étterem

(Kassza, Csomagoló, Konyha terület)

Amit Neked kínálunk:
-Legalább havi nettó 104.000 FT-os kereset (Juttatásokkal és pótlékokkal együtt, egész ledolgozott hónap, teljes munkaidő esetén)
-A Képzésedről mi gondoskodunk, nincs szükség szakképzettségre vagy szakmai tapasztalatra
-Gyors karrier: akár 3 hónap alatt oktató, 6 hónap alatt menedzser lehetsz
-Kedvezményes étkezés, Cafetéria és Havi bónusz
-Rugalmas munkaidő
-Barátságos munkakörnyezet

Mik az elvárásaink?
-Szeretsz csapatban dolgozni, de egyedül is megállod a helyed
-A tökéletességre és a maximumra törekszel
-Sikerorientált vagy
-Szeretsz foglalkozni a környezeteddel, az emberekkel
-Szereted az új feladatokat, a kihívásokat
-Felelősséget vállalsz a munkád után
-Szeretnél tagja lenni egy új és egyedülálló csapatnak

Egyéb információ az állásról:
-Diákok, Csökkentett munkaképességű, rész- és teljes munkaidős munkavállalók érdeklődését várjuk!

Munkavégzés helye:
Budapest

Egyéb adatok: Éttermi munkatárs

Az álláshirdető cég: AmRest Kft
A munkavégzés helye: Budapest
Álláskategória: Kereskedelem