Mutassa meg ismerőseinek:

SZERSZÁMKÉSZÍTŐ

Referenciaszám: A256974

A SZERSZÁMKÉSZÍTŐ álláshirdetés részletei:

A FÉMALK ZRT. 25 éve meghatározó szereplője az autóiparnak. Vállalatunk alaptevékenysége elsősorban az autóipar részére nyomásos alumínium öntvények előállítása. Dinamikus növekedésünknek köszönhetően ma már mintegy 950, tehetséges szakembert foglalkoztatunk, 2015-ös árbevételünk pedig 27 milliárd forint. Vállalatunk sikerei megalapozták további terjeszkedésünket, mely keretében 2014 nyarán a csepeli üzemünk mellé, megnyitottuk Dunavarsányi telephelyünket is. www.femalk.hu

Feladatok:

-Az átadott szerszámkonstrukció, alkatrészrajz alapján javítja a gyártóeszközöket, vagy elkészíti az új szerszámokat.
-Alkatrészek előkészítése
-Szerszámkészítéshez kapcsolódó technológiai folyamatok levezetése.
-Az elkészült alkatrészek minőségének és méreteinek ellenőrzése
-Különféle szerszámlakatos munkákat elvégzése: fúrás; menetelés; illesztés; méretre köszörülés
-A szerszámok összeszerelése
-Szerszámpróbák figyelemmel kísérése.

Elvárások:

-Szakirányú végzettség (szerszámkészítő)
-1-3 év szakmai tapasztalat szerszámkészítés területén
-Precíz, megbízható munkavégzés

Amit kínálunk:

-Versenyképes jövedelem
-Cafeteria, egészségpénztári hozzájárulás
-Stabil nagyvállalati háttér

Munkavégzés helye: Budapest XXI. kerület

Jelentkezés: toborzas @ femalk.hu

Egyéb adatok: SZERSZÁMKÉSZÍTŐ

Az álláshirdető cég: FÉMALK ZRT.
A munkavégzés helye: Budapest
Álláskategória: Szakmunka / Fizikai munka