Mutassa meg ismerőseinek:

TERMELÉSI KOORDINÁTOR

Referenciaszám: A256971

A TERMELÉSI KOORDINÁTOR álláshirdetés részletei:

A FÉMALK ZRT. 25 éve meghatározó szereplője az autóiparnak. Vállalatunk alaptevékenysége elsősorban az autóipar részére nyomásos alumínium öntvények előállítása. Dinamikus növekedésünknek köszönhetően ma már mintegy 950, tehetséges szakembert foglalkoztatunk, 2015-ös árbevételünk pedig 27 milliárd forint. Vállalatunk sikerei megalapozták további terjeszkedésünket, mely keretében 2014 nyarán a csepeli üzemünk mellé, megnyitottuk Dunavarsányi telephelyünket is.
www.femalk.hu

Főbb feladatok:

-A termelésben dolgozó munkavállalók tevékenységének koordinálása
-Termelési terv megírása, koordinálása, betartása
-Vevőkkel, beszállítókkal való kapcsolattartás
-Külső-belső auditokon való részvétel
-Vezetőségi kimutatások készítése
-Szükség esetén a termelésvezető helyettesítése

Elvárások:

-Műszaki középfokú végzettség
-Autóipari szabvány ismerete előnyt jelent
-Magabiztos, felhasználói szintű MS Office ismeret
-Önállóság, pontosság, precizitás, rugalmasság
-Pontos, figyelmes munkavégzés
-Felhasználói szintű számítógépes ismeret

Előnyt jelent:

-Felsőfokú végzettség (gépészmérnök)
-Német vagy angol nyelv ismerete előnyt jelent

Amit kínálunk:

-Versenyképes jövedelem
-Cafeteria, egészségpénztári hozzájárulás
-Fiatalos csapat
-Stabil nagyvállalati háttér

Munkavégzés helye: Budapest XXI. kerület

Jelentkezés: toborzas @ femalk.hu

Egyéb adatok: TERMELÉSI KOORDINÁTOR

Az álláshirdető cég: FÉMALK ZRT.
A munkavégzés helye: Budapest
Álláskategória: Gyártás / Termelés