Mutassa meg ismerőseinek:

Sales Tréner

Referenciaszám: A256888

A Sales Tréner álláshirdetés részletei:

Sales tréner

Feladatok
• Tréning, coaching tartása call center és/vagy B2B értékesítők és vezetőik számára
• Scriptek, értékesítési forgatókönyvek kidolgozása
• Új és változatos módszerek, eszközök alkalmazása a tréningek, képzések során
• Új oktatási és tréning anyagok létrehozása, aktualizálása
• Esetenként hétvégi munkavégzés
• Budapesti és vidéki munkavégzés

Elvárások
• Megtartott 20 db min. 2 napos sales/ügyfélszolgálati tréning, referenciát várok (cégnév, témakör)
• Felsőfokú végzettség
• Call centerben, értékesítői munkakörben szerzett tapasztalat
• Erős és proaktív személyiség
• Kiváló kommunikációs és prezentálási képesség
• Számítógép felhasználó szintű ismerete
• Saját gépkocsi, jogosítvány
• Vállalkozói igazolvány, vagy társas vállalkozás

Előny
• Idegen nyelvtudás tréningtartási szinten

Amit kínálunk
• Felelősségteljes, önálló munkavégzés kiemelkedő díjazással
• Megbízható háttér

Egyéb adatok: Sales Tréner

A munkavégzés helye: Budapest
Álláskategória: Oktatás / Tolmácsolás / Képzés