Bedienung gesucht in shisha Bar, felszolgáló Vizipipa es koktélbár

Referenciaszám: A256860

A Bedienung gesucht in shisha Bar, felszolgáló Vizipipa es koktélbár álláshirdetés részletei:

Bedienung gesucht in shisha Bar Deutschland(Burgau )
Erwartungen: gute Ausstrahlung, freundliches Erscheinungsbild,deutschkentnisse,Erfahrungen
mit bedienen ( Getränke)
Aufgaben: getränke und koktails servieren
Arbeitszeiten: Mittwoch bis Sonntag ( Mittwoch,Donnerstag, sonntag 19:00-01:00, freitag, Samstag 18:00-03:00)
Arbeit ist Kranken und sozislversichert.
Gehalt:1000-1200€ + Trinkgeld
Für Unterkunft wird gesorgt.
Bei interesse schicken Sie einen Lebenslauf mit Foto.

Felszolgálói állás egy vízipipa es koktél bárba Nèmetorszàgba (Burgauba)
Elvárások: pozitív megjelenés , barátságos kisugárzás , német nyelvtudás, tapasztalat italok felszólalásában
Feladatok: italok felszolgálása, munkaidő szerdától vasárnapig ( szerda, csütörtök,vasarnap 19:00-01:00ig, péntek, szombat 18:00-03:00ig)
A munka betegbiztositast tartalmaz, bejelentett munka.
Fizetés: 1000-1200€ + borravaló
Szállást biztosítunk.
Jelentkezni fényképes önéletrajzzal.

Telefon: 004915142515458

Egyéb adatok: Bedienung gesucht in shisha Bar, felszolgáló Vizipipa es koktélbár

Az álláshirdető cég: flavour shisha bar
A munkavégzés helye: külföld
Álláskategória: Vendéglátás / Idegenforgalom

Jelentkezés az állásra: Bedienung gesucht in shisha Bar, felszolgáló Vizipipa es koktélbár