Mutassa meg ismerőseinek:

Kereskedő – értékesítő

Referenciaszám: A256833

A Kereskedő – értékesítő álláshirdetés részletei:

Magyarország egyik piacvezető különleges járműveket, jármű felépítményeket valamint mobil gépeket gyártó cége
kereskedő – értékesítő

munkatársat keres

Feladatok:

-kapcsolattartás partnerekkel
-új partnerek felkutatása
-közbeszerzési pályázatok elkészítése, összeállítása
-ajánlatok készítése és összeállítása

Elvárások:

-legalább középfokú végzettség
-kiváló kommunikáció írásban és szóban
-műszaki érdeklődés érzék
-„B” kategóriás jogosítvány

Előnyök:

-tárgyalóképes idegen nyelvismeret
-műszaki képzettség
-közbeszerzési pályázatírási végzettség, ill. gyakorlás
-piaci és termék ismeret

Amit kínálunk:

-bejelentett alkalmazotti jogviszony kezdetektől
-jó munkakörülmények
-színvonalas, alkotó szakmai munka
-szabályos adózott jövedelem

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük szakmai önéletrajzát küldje el info @ tornado-international.hu e-mail címre, postacímünkre, vagy személyesen is leadhatja telephelyünkön Udvari Zitánál.

Egyéb adatok: Kereskedő – értékesítő

Az álláshirdető cég: Tornádó International Kft.
A munkavégzés helye: Csongrád megye
Álláskategória: Kereskedelem

Jelentkezés az állásra: Kereskedő – értékesítő