Mutassa meg ismerőseinek:

Minőség ellenőr

Referenciaszám: A256817

A Minőség ellenőr álláshirdetés részletei:

Veszprémi autó gyártással foglalkozó partner cégünk részére munkavállalókat keresünk azonnali kezdéssel, hosszú távra minőség ellenőr pozícióra.

Feladatok:
- Kész termékek sor végi ellenőrzése

Elvárások:
- Mimum középfokú végzettség
- B kategóriás jogosítvány, saját gépjármű
- Site-ok (területek) közötti utazás vállalása saját gépjárművel
- Színtévesztés kizáró ok
- Minőség ellenőrzésben szerzett tapasztalat ELŐNY!!!!

Amit kínálunk:
- Biztos, hosszú távú munkahely
- Bruttó 800 Ft/ óra kezdő óra bérezés
- Utazás támogatás
- Próba idő letelte után bónusz

Ha tudja vállalni a több műszakos munkarendet, és szeretne egy biztos munkahelyet várjuk önéletrajzát.

Egyéb adatok: Minőség ellenőr

Az álláshirdető cég: Gyarmati Elisabet
A munkavégzés helye: Veszprém megye
Álláskategória: Gyártás / Termelés