Mutassa meg ismerőseinek:

Minősített hegesztő  (Kivitelezés helyszíni)

Minősített hegesztő (Kivitelezés helyszíni)

Referenciaszám: A256810

A Minősített hegesztő (Kivitelezés helyszíni) álláshirdetés részletei:

Több mint 20 éves, acélszerkezetek, üveg- és fémhomlokzatok tervezésével, gyártásával és kivitelezésével foglalkozó szegedi építőipari vállalat felvételt hirdet az alábbi munkakörbe:

Minősített hegesztő
Kivitelezés helyszíni

FELADATOK
• Acélszerkezetek hegesztése gyártmánytervek, kiviteli tervek alapján
• Szükség szerint üzemi gyártási feladatok

ELVÁRÁSOK
• Szakirányú végzettség
• Érvényes minősített hegesztői vizsga
• 9606-1 111 P FW FM1 B t 12 PF ml minősítés
• 9606-1 135 P FW FM1 S t 12 PF ml minősítés
• Szakmai tapasztalat
• Pontos, precíz munkavégzés

A minősítésekben lévő kisebb hiányosságok, esetleg lejárt érvényességek orvosolhatóak megfelelő minőségű munkavégzés esetén.

Előny
• Emelőgép-kezelői jogosítvány
• Érvényes tűzvédelmi szakvizsga

AJÁNLAT
• Azonnali kezdési lehetőség
• Szakmai fejlődési lehetőség
• Gépjármű, munkaeszköz, munkavédelmi eszközök, szállás
• Versenyképes juttatások

MUNKAVÉGZÉS HELYE
A munkavégzés helye változó, többnyire Magyarországon történik.

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, várjuk magyar nyelvű önéletrajzát, a tárgyban „MINŐSÍTETT HEGESZTŐ” megjelöléssel.

Egyéb adatok: Minősített hegesztő (Kivitelezés helyszíni)

Az álláshirdető cég: Alukonstrukt Kft.
A munkavégzés helye: országos
Álláskategória: Szakmunka / Fizikai munka

Jelentkezés az állásra: Minősített hegesztő (Kivitelezés helyszíni)