Mutassa meg ismerőseinek:

Lakatos / Hegesztő

Referenciaszám: A256808

A Lakatos / Hegesztő álláshirdetés részletei:

Több mint 20 éves, acélszerkezetek, üveg- és fémhomlokzatok tervezésével, gyártásával és kivitelezésével foglalkozó szegedi építőipari vállalat felvételt hirdet az alábbi munkakörökbe:

FELADATOK
• Acélszerkezeti elemek előgyártása és hegesztése műszaki dokumentáció alapján

ELVÁRÁSOK
• Szakirányú végzettség
• 1-3 év szakmai tapasztalat
• Pontos, precíz munkavégzés

Előny
• Érvényes minősített hegesztői vizsga
• Érvényes tűzvédelmi szakvizsga

A minősítésekben lévő kisebb hiányosságok, esetleg lejárt érvényességek orvosolhatóak megfelelő minőségű munkavégzés esetén

AJÁNLAT
• Azonnali kezdési lehetőség
• Szakmai fejlődési lehetőség
• Versenyképes juttatások

MUNKAVÉGZÉS HELYE
Szeged

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, várjuk magyar nyelvű önéletrajzát, a tárgyban „LAKATOS / HEGESZTŐ” megjelöléssel.

Egyéb adatok: Lakatos / Hegesztő

Az álláshirdető cég: Alukonstrukt Kft.
A munkavégzés helye: Csongrád megye
Álláskategória: Szakmunka / Fizikai munka