Mutassa meg ismerőseinek:

Junior Kontroller

Referenciaszám: A256749

A Junior Kontroller álláshirdetés részletei:

A Bosal Csoport belgiumi központú vállalkozás, mely 42 országban mintegy 7000 munkavállalót foglalkoztat. A tevékenysége autóipari kiegészítő termékek gyártása, mellyel gyári beszállítóként kapcsolódik a nagy autógyártó márkákhoz és mindezen termékeket kereskedelmi forgalomba is hozza.

A cégcsoport két magyarországi telephellyel rendelkezik. A kecskeméti gyárat 2003-ban alapították és vonóhorgokat, vonógömböket, tetőcsomagtartókat, autóemelőket és szélfogókat gyárt és fejleszt. A kecskeméti egység jelenleg 700 munkavállalót foglalkoztat és dinamikusan fejlődő szervezetébe keres most lelkes, proaktív új munkatársat az alábbi munkakörbe:

FŐBB FELADATOK, MUNKÁK:
• Projekt kalkulációk készítése és monitorozása
• EPR rendszer és kalkulációs adatbázis karbantartása
• Részvétel az éves tervezési folyamatban
• Havi zárások kontrolling feladatainak ellátása
• Riportok teljeskörű előkészítése
• Részvétel külső és belső auditokban
• Kapcsolattartás a társosztályokkal

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:
• Gazdasági felsőfokú végzettség, mérlegképes könyvelői végzettség előny
• Integrált vállalatirányítási rendszer ismeret (SAP, XPERT)
• Angol nyelv kommunikációs szintű ismerete
• 2 -3 éves releváns szakmai tapasztalat (gyártás területén szerzett kontrolling tapasztalat előny)
• Precíz munkavégzés, megbízhatóság
• Jó kommunikációs készség

AMIT KÍNÁLUNK:
• Szakmai fejlődési lehetőség
• Attraktív kompenzációs csomag
• Fiatal és dinamikus csapat
• Modern munkakörnyezet

Fényképes, szakmai önéletrajzokat várunk. Jelentkezni a lenti „Jelentkezem” gomb megnyomásával tud!
Címe: 6000 Kecskemét-Kadafalva, Heliport Ipari Park, hrsz. 11751/43. Tel: +36 76 500530

Egyéb adatok: Junior Kontroller

Az álláshirdető cég: Bosal Hungary Kft.
A munkavégzés helye: Bács-Kiskun megye
Álláskategória: Könyvelés / Pénzügy / Kontrolling