Mutassa meg ismerőseinek:

Recepicós

Referenciaszám: A256744

A Recepicós álláshirdetés részletei:

Zuglói irodaház recepcióst keres:

Feladatok:
• Ügyfelek fogadása
• Bejövő telefonhívások kezelése
• Napi adminisztráció vezetése
• Levelek kezelése

Elvárások:
• Minimum érettségi
• Magabiztos MS Office programok ismerete
• Angol nyelv legalább középfokú ismerete szóban és írásban
• Precíz, lelkiismeretes munkavégzés
• Ügyfélközpontú gondolkodásmód, felelősségtudat
• Kulturált, fiatalos megjelenés, egészséges gondolkodásmód, kiegyensúlyozottság

Előny
• Informatikai képzettség

Jelentkezés önéletrajzzal és fizetési igény megjelöléssel várjuk.

Egyéb adatok: Recepicós

Az álláshirdető cég: Budapest Reflex Blue Kft.
A munkavégzés helye: Budapest
Álláskategória: Asszisztencia / Adminisztráció