Mutassa meg ismerőseinek:

Értékesítő

Referenciaszám: A256710

Az Értékesítő álláshirdetés részletei:

ÉRTÉKESÍTŐ KOLLÉGÁT KERESÜNK!

Külföldi piackutatásokkal és call center szolgáltatásokkal több, mint 8 éve sikeresen és stabilan működő magyar vállalat, a Lépéselőny Média Kft. keres csapatába megbízható, tapasztalt ügyfélkapcsolati munkatársat!

A munkakör feladatai:

-hideghívások indítása
-új ügyfelek felkutatása, és velük tárgyalás
-ajánlatok készítése, és lezárás
-kapcsolattartás ügyfelekkel

Elvárások:

-középfokú végzettség
-minimum két éves direkt salesben eltöltött tapasztalat
-saját maga részére végzett hideg hívásokban gyakorlat
-pozitív életszemlélet
-kiváló kommunikációs képesség

Amit kínálunk:

-profin kitalált, eladható szolgáltatás
-stabil háttérvállalat biztonsága
-irodai munkavégzés
-biztos jövedelem, fix + bónusz
-folyamatos képzési és fejlődési lehetőség
-agilis, összetartó és segítőkész csapat

Munkavégzés helye: Budapest, XI. kerület

Munkaidő: hétfőtől péntekig 9:00 – 17:00.

Egyéb adatok: Értékesítő

Az álláshirdető cég: Lépéselőny Média Kft.
A munkavégzés helye: Budapest
Álláskategória: Marketing / Média / Kreatív / PR