Mutassa meg ismerőseinek:

Műszakvezető

Referenciaszám: A256628

A Műszakvezető álláshirdetés részletei:

Francia tulajdonban lévő, stabil háttérrel rendelkező, elektronikai partnercégünkhöz hirdetünk felvételt hosszú távra, a következő munkakörre:

Munkakörhöz tartozó feladatok:

- Munkarendelésekkel kapcsolatos feladatok koordinálása

- Műszak létszámának szervezése, gyártási igények alapján átcsoportosítása

- Anyagellátás és a gyártás zökkenőmentes biztosítása

- Gyártással kapcsolatos folyamatokban aktív döntéshozatali szerep

- Termelésben dolgozók szakmai irányítása

- Minőségügyi mutatók szinten tartása

- Munkabiztonsági előírások betartatása

- Létszám nyilvántartás vezetése Nexon rendszerben

Elvárások a leendő munkatárssal kapcsolatban:

- Középfokú végzettség

- Hasonló területen szerzett munkatapasztalat

- Felhasználói szintű számítógépes ismeretek

- Több műszakos munkarend vállalása

- Határozott személyiség, jó kommunikációs és problémamegoldó képesség

Előnyként tekintünk a következőre:

- 5S, Lean ismeret

- Idegen nyelvtudás (angol, német)

- Termelésben szerzett több éves tapasztalat

Amit a cég nyújt:

- Rugalmas munkaidő

- Versenyképes bérezés

- Egyéb juttatások: cafeteria, 13. havi fizetés, havi bónusz

- Céges mobiltelefon, laptop

- Szakmai továbbfejlődési lehetőség (tréningek, továbbképzések)

- Stabil, megbízható vállalati háttér

- Hosszú távú munkavégzés

Munkavégzés helye:
Kaposvár

Egyéb adatok: Műszakvezető

Az álláshirdető cég: Dologidő Kft.
A munkavégzés helye: Somogy megye
Álláskategória: Gyártás / Termelés