Mutassa meg ismerőseinek:

KERESKEDELMI ASSZISZTENS - TANÁCSADÓ (XIV. KER.)

Referenciaszám: A256618

A KERESKEDELMI ASSZISZTENS - TANÁCSADÓ (XIV. KER.) álláshirdetés részletei:

Kereskedelmi és tanácsadói teamünkbe lendületes, kommunikatív, precíz munkatársat keresünk!
Cégünk, a Trilobita Informatikai Zrt., budapesti telephelyére Kereskedelmi asszisztens - Tanácsadó munkatársat keres.

Feladatok:
A menedzsment munkájának támogatása, háttéranyagok készítése
Projektek kereskedelmi fázisának támogatása
Tanácsadói tevékenységek ellátása
Szerződések előkészítése
Feljegyzések, memorandumok készítése

Elvárások:
Felsőfokú végzettség
Tárgyalási szintű angol (szóban és írásban egyaránt) nyelvismeret nyelvvizsgával igazolt (legalább szakmai középfok, vagy általános felsőfok)
Haladó számítógépes ismeretek (Ms Office kitűnő ismerete)
Rendszer-, folyamat szemlélet, jó szervező készség
Gyors, pontos munkavégzés
Önálló, felelősségteljes munkavégzés
Határidők pontos betartása

Előnyt jelent:
Műszaki érdeklődés
Felsőfokú angol nyelvvizsga
Német vagy egyéb nyelv magas fokú ismerete

Amit kínálunk:
Versenyképes jövedelem
Hosszú távú, stabil munkalehetőség
Nagyvállalati és nemzetközi projektekben való részvétel
Folyamatos fejlődési lehetőség
Modern, igényes munkakörnyezet

Munkavégzés helye: XIV. Ker.
Céginformáció: www.trilobita.hu

A fényképes pályázatokat e-mailen, a Kereskedelmi asszisztens - Tanácsadó tárgy megjelöléssel várjuk.

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Egyéb adatok: KERESKEDELMI ASSZISZTENS - TANÁCSADÓ (XIV. KER.)

Az álláshirdető cég: Trilobita Informatikai Zrt.
A munkavégzés helye: Budapest
Álláskategória: Informatika / Szoftverfejlesztés

Jelentkezés az állásra: KERESKEDELMI ASSZISZTENS - TANÁCSADÓ (XIV. KER.)