Mutassa meg ismerőseinek:

Banki értékesítő

Referenciaszám: A256597

A Banki értékesítő álláshirdetés részletei:

Mobilbankár pozíció

Feladatok:
• Magas színvonalú ügyfélkiszolgálás személyes találkozó keretében az ügyfelek részére
• Ajánlatok kidolgozása, és a bank lakossági termékeinek értékesítése (pl.: hitelkártyák, számlacsomagok, LTP, személyi kölcsön),
• Új ügyfelek akvirálása, ajánlások, lead-ek menedzselése

Az ideális jelölt:
• Gyakorlott értékesítő, különösen előnyös, ha tapasztalatát pénzügyi területen, biztosítás, brókerként szerezte
• Gyorsan tanul, érti a pénzügyi termékeket, szakértőként hitelesen kommunikál az ügyfelekkel
• Megjelenése bizalmat ébreszt, könnyen alakít ki kapcsolatokat
• A hideg hívások sem riasztják el
• Jó szervező, képes az önálló munkavégzésre

Elvárások:
• minimum középfokú végzettség érettségivel
• szakmai felsőfokú végzettség vagy PSZÁF vizsga (amennyiben ez nincs oktatást biztosítunk)
• Értékesítés orientált szemlélet
• Ügyfélközpontú gondolkodásmód
• Mobilitás
• Jó kommunikációs képesség
• Megbízhatóság
• Szakmai igényesség

Amit ajánlunk:
• Ügyfélszerzési lehetőségek biztosítása
• Könnyen értékesíthető termékek
• Szakmai támogatás
• Magas szintű oktatási rendszer
• Rugalmas időbeosztás
• Alapfizetés+jutalék (megkereshető: 300.000-800.000)

Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődését és a fenti követelményeknek megfelel, kérjük, hogy szakmai önéletrajzát juttassa el hozzánk a megadott e-mail címre.

Egyéb adatok: Banki értékesítő

Az álláshirdető cég: Bank
A munkavégzés helye: Budapest
Álláskategória: Bank / Biztosítás / Befektetés