Mutassa meg ismerőseinek:

Kereskedelmi ügyintéző, logisztikus

Referenciaszám: A256586

A Kereskedelmi ügyintéző, logisztikus álláshirdetés részletei:

Új kollégát keresünk, kereskedelmi ügyintéző és logisztikus munkakörbe!
Főbb feladatok:
- Partnerektől érkező megrendelések feldolgozása
- Kapcsolattartás a raktárral, készletmozgások követése
- Napi kiszállítások megrendelése, koordinálása
- Import fuvarok szervezése, EKAER ügyintézés
- Web áruházon érkező megrendelések koordinálása
- Általános irodai és értékesítési ügyintézés egy jó hangulatú csapatban
Az álláshoz tartozó elvárások:
- Jó kommunikációs és problémamegoldó képesség
- Felhasználói szintű számítástechnikai ismeret
- Önálló munkavégzés
- Magabiztos angol nyelvtudás
Amit kínálunk:
- családias környezet, nyugodt munkakörülmények
- jó csapat
- hosszútávú munkalehetőség
- megbízható, többéves vállalat
Terület: Budapest, III. kerület
Munkaidő: Teljes munkaidő
Jelentkezést az info @ electrobb.hu címre kérjük.

Egyéb adatok: Kereskedelmi ügyintéző, logisztikus

Az álláshirdető cég: ElectroBB Kft.
A munkavégzés helye: Budapest
Álláskategória: Asszisztencia / Adminisztráció

Jelentkezés az állásra: Kereskedelmi ügyintéző, logisztikus