Mutassa meg ismerőseinek:

Telesales Operátor

Referenciaszám: A256564

A Telesales Operátor álláshirdetés részletei:

Az Optimum Project Kft egy innovatív vállalkozás a vállalkozásfejlesztési és pályázati piacon, mely a hazai vállalatok, non-profit szervezetek és önkormányzatok fejlesztési igényeinek megvalósításában segít.
Újonnan alakítandó értékesítési csoportunkba

TELEFONOS ÉRTÉKESÍTŐ

munkakörbe nyitott, teljesítményorientált munkatársat keresünk.

Feladatok:

Pályázati és vállalkozásfejlesztési csomagjaink bemutatása és értékesítése
A cég egyéb szolgáltatásainak értékesítése,
Ügyfél igényeinek felmérése
Adatbegyűjtés
Hívásokhoz kapcsolódó adminisztrációs feladatok ellátása
Egyéb, az értékesítéshez kapcsolódó feladatok

Leendő munkatársunk rendelkezzen:

Kiváló kommunikációs, meggyőző és kapcsolatteremtő képességgel
Minimum középfokú végzettséggel
Ügyfélcentrikus hozzáállással, értékesítő szemlélettel
Önálló, felelősségteljes munkavégzéssel
Eredményorientált és ambiciózus személyiséggel
Értékesítési területen szerzett tapasztalattal

Amit mi nyújtunk:

Versenyképes jövedelem: alapbér, és teljesítmény arányos (felső határ nélküli) jutalék
Könnyen megközelíthető, kulturált irodai környezet
Fiatalos, dinamikus csapat és pozitív munkahelyi légkör
Szakmai fejlődési lehetőség egy izgalmas, dinamikusan változó iparágban
Hosszú távú munkalehetőség

Jelentkezés fényképes önéletrajzzal, fizetési igény megjelölésével 2016.11.11-ig.

Egyéb adatok: Telesales Operátor

A munkavégzés helye: Budapest
Álláskategória: Marketing / Média / Kreatív / PR