Mutassa meg ismerőseinek:

Üzletkötő

Referenciaszám: A256553

Az Üzletkötő álláshirdetés részletei:

Nemzetközi cégcsoport termékeit kizárólagosan forgalmazó 25 éves cég keres gépipari termékek értékesítésére (B2B) motivált, kreatív, 3-5 éves gyakorlattal rendelkező

Üzletkötő

munkatársakat.

Feladatok:
- a területen működő partnerekkel kapcsolatápolás, - támogatás, tanácsadás,
- új vevők felkutatása,
- új alkalmazási lehetőségek, berendezések és szolgáltatások értékesítése,
- piacelemzés, értékesítési- terv és jelentések készítése
- ajánlatok készítése
- rendszeres beszámolás a cégvezetésnek

Amit kínálunk:
- Versenyképes bérezés, progresszív premizálás
- Csapatmunka egy motivált értékesítési csapat tagjaként
- A munkavégzéshez gépjármű és egyéb technikai feltételek biztosítottak
- Szakmai továbbképzés
- Cafeteria juttatás
- Győr, Debrecen, Veszprém, Szeged környéki jelentkezőknél otthonról történő munkavégzés is megoldható.

Feltétel:
- Műszaki vagy villamossági végzettség
- „B” kategóriás jogosítvány, gépjármű vezetői tapasztalat
- angol középszintű nyelvtudás szóban és írásban
- MS Office ismeret

Előny:
- felsőfokú végzettség
- műszaki, ipari értékesítői tapasztalat
- SAP Business One CRM ismeret

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal és motivációs levéllel a megadott elérhetőségen lehet.

Egyéb adatok: Üzletkötő

Az álláshirdető cég: Gépipari termékeket forgalmazó cég
A munkavégzés helye: országos
Álláskategória: Kereskedelem