Mutassa meg ismerőseinek:

Java fejlesztő

Referenciaszám: A256495

A Java fejlesztő álláshirdetés részletei:

Szeretne egy kihívásokkal teli munkát, ami biztos alapot jelent az Ön számára? Képes egyedül és csapatban is dolgozni? Az informatika világában jártas? Ez esetben az alábbi hirdetés felkeltheti az érdeklődését. Az Addeco cég munkatársat keres Java fejlesztői pozícióba, banki szektorba. A munkakör betöltéséhez szükséges a jó kommunikációs képességre mind írásban, mind szóban az ügyfelekkel és kollégákkal való megfelelő együttműködés érdekében angol és magyar nyelven. Tapasztalt munkaerőt keresünk, aki már rendelkezik a megfelelő ismeretekkel ennek a felelőségteljes pozíciónak a betöltésére. A munkavégzés helye Budapesten található.
Főbb feladatok:
- Java alapú alkalmazás fejlesztés
- Alkalmazások tervezése és tesztelése
- Adminisztrációs feladatok ellátása
Elvárások:
- Felsőfokú informatikai végzettség
- Legalább 1 év Java fejlesztői tapasztalat
- Haladó SQL és JDBC ismeretek
- Középfokú, tárgyalóképes angol nyelvtudás
- Jó kommunikációs és együttműködési képesség
Ha a fentebb leírtak alapján magára ismer és alkalmasnak érzi magát a pozíció betöltésére kérem küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát, elérhetőségekkel együtt, a megadott e-mail címre.

Egyéb adatok: Java fejlesztő

Az álláshirdető cég: Adecco
A munkavégzés helye: Budapest
Álláskategória: Informatika / Szoftverfejlesztés