Mutassa meg ismerőseinek:

KARBANTARTÓ CSOPORTVEZETŐ

Referenciaszám: A256475

A KARBANTARTÓ CSOPORTVEZETŐ álláshirdetés részletei:

Hatvanhoz közeli üzemükbe keresünk technikumi végzettséggel rendelkező szakembert karbantartó csoportvezetői munkakörbe. Mechanikus és elektronikus karbantartásban jártas, tapasztalt üzemi dolgozók jelentkezését várjuk.

Feladatok:

8 fős karbantartási csoport munkájának irányítása
mechanikus és elektromos karbantartási feladatok végrehajtása, karbantartási tervek elkészítése, megelőző karbantartások elvégzése
karbantartási dokumentáció vezetése

Elvárások:

technikusi végzettség
mechanikus ÉS elektromos karbantartásban szerzett több éves tapasztalat (elengedhetetlen feltétel mindkét karbantartási területen szerzett jártasság)
épületüzemeltetési tapasztalat
gyártóüzemi tapasztalat
jó kommunikációs képesség
önálló munkavégzésre való képesség

Munkatapasztalat:

3-5 év

Elvárt végzettség:

Szakmunkás / Egyéb szakiskola
Középfokú tanfolyam
Szakközépiskola

Egyéb adatok: KARBANTARTÓ CSOPORTVEZETŐ

Az álláshirdető cég: Beck and Partners Kft.
A munkavégzés helye: Heves megye
Álláskategória: Szakmunka / Fizikai munka

Jelentkezés az állásra: KARBANTARTÓ CSOPORTVEZETŐ